Press "Enter" to skip to content

5 kroków do stworzenia idealnego biura domowego

Do wszystkich pracujących kobiet: matek, pisarzy, studentów, projektantów i wszystkich pomiędzy: jak sprawić, by miejsce pracy w domu było przyjemne i inspirujące, aby wykonywać swoją pracę? Jakie niezbędne kroki podjąłeś, aby stworzyć przestrzeń do pracy lub nauki? Oto kilka sugestii od nas.

Unikaj rozpraszania się


Wybierz idealne miejsce w swoim mieszkaniu, biorąc pod uwagę poziom hałasu i unikając miejsc, w których w najbardziej ruchliwej porze panuje chaos. Cokolwiek robisz, trzymaj się z daleka od pracy na łóżku, kanapie lub w pobliżu telewizora. Pierwsze z nich przyprawią Cię o senność, podczas gdy ostatnie wywołają frustrację, wydłużając czas przeznaczony na Twoje zadania.

Wybierz odpowiednie biurko


Idź na pchli targ na tym, aby uzyskać wyjątkowy smak i trochę oszczędności. Jeśli masz szczęście, że nadal masz sekretarkę babci na strychu, to świetnie! Jeśli nie, tradycyjne biurka zdobywają dodatkowe gwiazdki za praktyczność: wiele szuflad, dzięki którym możesz przechowywać swoje materiały w pobliżu, i dużo miejsca na komputer bez wpływu na obszar pisania. Jednak klasyczny stół obok ściany pokrytej regałami też się sprawdzi.

Wybierz dobre krzesło


Krzesła z twardego drewna i metalu są niewygodne, więc wybierz coś przytulniejszego, na przykład obrotowe krzesło na kółkach lub klasyczne. Znajdź taki z dobrymi ergonomicznymi ustawieniami, aby zapobiec niechcianym obrażeniom związanym z pracą. Pamiętaj, jeśli jest to niewygodne, stracisz koncentrację z powodu dyskomfortu lub bólu, jeśli będzie to zbyt wygodne, będziesz zbyt zrelaksowany i senny.

Zorganizuj swoje materiały do pracy, aby mieć je na wyciągnięcie ręki


To naprawdę rozpraszające, gdy musisz wyjść ze studiów lub z pracy, aby poszukać czegoś, czego potrzebujesz w innym pokoju w mieszkaniu. Udaj się do lokalnego sklepu z artykułami biurowymi i skorzystaj z pokazanych ofert Powrót do szkoły. Tace na organizery, wielofunkcyjna drukarka / skaner / kserokopiarka, niszczarki, koperty… to podstawowe wyposażenie domowego biura.

Osobisty akcent


Dodaj do tego osobisty akcent, niezależnie od tego, czy umieścisz tablicę korkową, czy tablicę perforowaną na notatki, powiesisz przed sobą ulubione dzieło sztuki lub zdjęcia ukochanych osób, mając je blisko, poczujesz spokój utrzymać koncentrację i produktywność.

Be First to Comment

Dodaj komentarz