Press "Enter" to skip to content

Fotobudka – atrakcja na wesele

Jeśli szukacie atrakcji na swoje wesele to warto rozważyć fotobudkę. Jest na rynku wiele firm specjalizujących się w kompleksowych rozwiązaniach fotograficznych. Wesela, przyjęcia, bale. Na tego typu imprezach zawsze jest ogromna frajda, jeśli tylko w pobliżu znajduje się fotobudka.

Obsługa fotobudki jest w zdecydowanej większości prosta i intuicyjna. Za pomocą ekranu dotykowego wybiera się odpowiednie opcje i tryby. Przeważnie jednak i z tego nie trzeba korzystać. Niektóre fotobudki wydają głosowe polecenia. Ustaw się, zaczekaj aż fotobudka zakończy odliczanie i cyk. Zdjęcie zrobione.

Zaraz po wykonaniu zdjęcia, nasza fotka jest drukowana. Możemy także zlecić wykonanie drugiej kopii zdjęcia – dla znajomych lub rodziny. W zdecydowanej większości fotobudek można wykonać nielimitowaną ilość odbitek. Wybierać można także formaty zdjęć w których chcemy drukować. Do wyboru jest przeważnie kilka.

Dodatkowa atrakcja fotobudki

Niektóre firmy mające w swojej ofercie fotobudki, zaczynają oferować młodym parom, spersonalizowane tła do zdjęć. Tworzą je na indywidualne życzenie. Jeszcze inne firmy posuwają się nawet krok dalej. Dają młodym możliwość samodzielnego zaprojektowania tła.

Fotobudka ma tą przewagę nad zwyczajnym aparatem, że do fotobudki zawsze jest dołączona wielka lampa błyskowa. Dzięki temu efekt na zdjęciach jest rewelacyjny i zdjęcia są bardzo dobrze doświetlone.

Co jeszcze jest wliczone w cenę?

W cenę wynajmu fotobudki w zdecydowanej większości wliczone jest pełne doradztwo, montaż i demontaż fotobudki, wsparcie przez całe wesele, nielimitowana ilość wydrukowanych zdjęć. Czasami wliczone są: spersonalizowane tła, dodatkowe logo na zdjęciach, zdjęcia na USB.

Co jest potrzebne do zainstalowania fotobudki?

Do zainstalowania fotobudki wystarczy kawałek płaskiej powierzchni i dostęp do gniazdka 230V.

Pracownik z fotobudką pojawia się na około godzinę, dwie godziny przed planowaną imprezą. Sam wszystko instaluje, ustawia i sprawia, żeby sprawnie działało. Po umówionym czasie (przeważnie 2 – 3 godziny), pracownik szybko i po cichu demontuje fotobudkę i opuszcza wesele.

Materiał powstał dzięki współpracy z fotosbudka.pl

Be First to Comment

Dodaj komentarz